MINI Cooper S 1.6 Chili
" Elke MINI rijdt sportief, maar deze prachtige, originele Cooper S geeft nét dat stukje extra exclusiviteit, beleving en rijkwaliteit. "
Verkocht

Contact
Heeft u een vraag of een opmerking? Graag komen wij met u in contact om al uw vragen en/of opmerkingen te beantwoorden. Wij zijn 7 dagen per week van 08:00 tot 22:00 bereikbaar.
Bel terug
Wanneer u onderstaande gegevens invult nemen wij binnen 60 minuten telefonisch contact op.
Basisgegevens
Datum deel 1 | 25 juli 2002 |
Kilometerstand | 165.304 (NAP gecheckt) |
Exterieurkleur | A049 - Sterlinggrau metallic |
Interieurkleur | Q3SW - Schwarz leather |
BTW/Marge | BTW niet verrekenbaar voor ondernemers |
Brandstof | Benzine |
Motorisering | 1.6 liter 4-cilinder met Turbo |
Transmissie | Handgeschakeld - 6 versnellingen |
Vermogen | 163 pk |
Kenteken | 18-RV-FL |
Aantal eigenaren | 4 |
Exterieur
Interieur
Historie
Let op: motor defect !
Elke MINI rijdt sportief, maar deze prachtige, originele Cooper S geeft nét dat vleugje extra exclusiviteit, beleving en rijkwaliteit.
Qua uitvoering is dit de meest luxe versie met o.a. leder, elektrisch schuif- en kanteldak, ECC (Electronic Climate Control), xenon verlichting, chrome én elektrisch pakket, Premium Sound Systeem, DSC (Dynamic Stability Control), Alarmklasse 3 en stoelverwarming. Alles werkt volledig naar behoren.
De auto is in juli 2002 op bestelling gekocht bij een MINI-dealer in Leipzig voor ruim €35.000,- en in 2005 geïmporteerd als jähreswagen. De auto is tot begin 2009 in onderhoud gebleven bij een officiële merkdealer. Vanaf die tijd was de auto in bezit van een BMW-monteur, welke de auto volledig zelf heeft onderhouden. De laatste jaren is er veel vernieuwd, waaronder de vooruit, ruitenwissers, draagarmrubbers, multiriem, spanners, looprollen, bougies, olie, alle filters, een wiellager (linksvoor) en remblokken achter.
Bij deze R52-motoren is het belangrijk op een aantal ‘kwalen’ te letten, nl. de stuurkolom, olietekort, klepstoters etc. (tip: bekijk de aankoopreview van Autoblog.nl). Vorig jaar september hebben wij deze MINI geleverd met 161dkm. De motor is recent stuk gelopen door een tekort aan olie; deze dient dus vervangen te worden. De klepstoters hebben groeven in de cillinderwand.
Deze MINI heeft een schadevrij (WOK) verleden en wordt gepoetst afgeleverd met twee sleutels, alle origineel geleverde boekjes en NAP-check.
Bent u geïnteresseerd of heeft u vragen en/of opmerkingen? Neem dan contact op via nr. 0623707569 of ruben@rubzautomotive.nl. De auto is te bezichtigen in Eelde.
Opties
01CA Electronic Climate Control
01CK Alarmsysteem 3
02VB Elektrisch schuif- en kanteldak
0205 Xenon verlichting
0230 Achterspoiler
0249 Stoelverwarming
0255 Sportstuurwiel met leder bekleed
0258 Premium Sound Systeem
0320 Chroom pakket
04AE Volledig lederen bekleding
04UK Elektrische spiegels met verwarming
05UK Elektrische ramen voor
0423 DSC (Dynamic Stability Control)
05DA Deactivering passagiersairbag
0520 Mistlampen voor
0544 Cruise Control
0546 Lendensteun
06AC Centrale deurvergrendeling
06AE ESP Electronic Stability Program
06VB Regensensor
06WA Automatische verlichting met sensor
08KA Sportstoelen met extra zijdelingse steun
08S3 Automatische vergrendeling tijdens rijden (Intern)
08V1 Boordcomputer
0886 In hoogte verstelbare stoelen
04CG Interieurlijsten Satinsilber mat
Aankoopreview via Autoblog.nl